رادیو پویا

-
تازه های رادیو
-
راهنمای رادیو
-
بایگانی رادیو

بایگانی رادیو پویا

-
برنامه همراهان
-
معرفی همراهان

درباره ما

logo

رادیو پویا صدای آزادی خواهان و عدالت طلبان است که بصورت کاملاً مستقل تشکیل شده است و به هیچ حزب، ارگان مذهبی و یا سیاسی و یا کشور خارجی وابستگی و یا تعلق خاطر ندارد.

رادیو پویا با باور کامل به آزادی قلم، آزادی بیان و آزادی اندیشه بوسیله جمعی از دوستداران فرهنگ پارسی شکل گرفته تا تریبونی باشد برای روشنفکران پارسی زبان در سرتاسر دنیا.

درهای این رادیو به روی همه روشنفکران با اندیشه های دمکراتیک باز است تا صحنه ای باشد برای پیکار اندیشه ها.

رادیو پویا تمرکزش بر مسائل سیاسی، فرهنگی، هنری و اجتماعی ایران است ولی همچنانکه گفته شد تریبون آزادی است برای افکار و اندیشه های نو.

رادیو پویا جایگاهی است برای نگاه بر رخدادهای جهانی و الهام از آنها برای رها سازی میهنمان از چنگال استبداد و فساد موجود. این رادیو فضائی است برای بحث و گفتگو و تبادل نظر.

تهیه کنندگان برنامه ها رادیو پویا همگی داوطلبانه و بصورت افتخاری برای رادیو برنامه تولید می کنند و هزینه های رادیو بوسیله تهیه کنندگان و کمک های مالی تنی چند از فرهیختگان ایرانی و شنوندگان رادیو پرداخت میگردد. این رادیو از سال 2013 فعالیت خود را آغاز کرده و دفتر اصلی آن در شهر برکلی در ایالت کالیفرنیا می باشد.تلفن های رادیو پویا

تلفن رایگان از آمریکا و کانادا:

866-938-2788

تلفن بین المللی:

001-925-322-5499

-
اخبار دویچه وله
-
پیوندها

کمک مالی

رادیو پویا سازمانی غیر انتفاعی است و هزینه هایش توسط گردانندگانش و کمک مالی شنوندگانش تامین میگردد. این سازمان در آمریکا به ثبت رسیده است و کمک مالی شما از معافیت مالیاتی در آمریکا برخوردار است.

حمایت از برنامه شهر نوش پارسی پور

دانلود اپلیکیشن موبایل