رادیو پویا

-
تازه های رادیو
-
راهنمای رادیو
-
بایگانی رادیو

بایگانی رادیو پویا

-
برنامه همراهان
-
معرفی همراهان

دکتر منوچهر سلجوقیان

دکتر منوچهر سلجوقیان در اصفهان متولد شد و در سال 1974 از دانشگاه اصفهان در رشته داروسازی فارغ التحصیل گردید. وی سپس برای تحصیلات عالیه به انگلستان رفت و با درجه دکترا از دانشگاه گیلدفورد آن کشور فارغ التحصیل شد و برای تدریس در دانشگاه اصفهان به ایران بازگشت. دکتر سلجوقیان پس از سالها تدریس با بورسیه مطالعاتی به آمریکا آمد و تحقیقاتش را در دانشگاه اوهایو ادامه داد.

او سپس به دعوت لارنس لابراتوار دانشگاه برکلی که از معتبرترین محافل تحقیقاتی جهان است در سال 1986 به شمال کالیفرنیا آمد و به مدت 16 سال بعنوان پرفسور محقق در این مرکز علمی اشتغال پیدا کرد.

دکتر سلجوقیان پس از بازنشسته شدن از این مرکز علمی اکنون در مرکز داروئی بیمارستان آلتابیت شهر برکلی به فعالیت مشغول است. از دکتر سلجوقیان بیش از یکصد مقاله و تحقیق علمی به چاپ و به ثبت رسیده است. او همچنین عضو کادر نویسندگان US Pharmacist Journal میباشد.تلفن های رادیو پویا

تلفن رایگان از آمریکا و کانادا:

866-938-2788

تلفن بین المللی:

001-925-322-5499

-
اخبار دویچه وله
-
پیوندها

کمک مالی

رادیو پویا سازمانی غیر انتفاعی است و هزینه هایش توسط گردانندگانش و کمک مالی شنوندگانش تامین میگردد. این سازمان در آمریکا به ثبت رسیده است و کمک مالی شما از معافیت مالیاتی در آمریکا برخوردار است.

حمایت از برنامه شهر نوش پارسی پور

دانلود اپلیکیشن موبایل