رادیو پویا

-
تازه های رادیو
-
راهنمای رادیو
-
بایگانی رادیو

بایگانی رادیو پویا

-
برنامه همراهان
-
معرفی همراهان

زنان نیمه برابر: گفتگو با مهسا حکیمی

 

مهسا حکیمی موسس دفتر حقوقی Hakimi Law در شهر سانفرانسیسکو و متخصص حفاظت نوآوریها، ابتکارات و دارایی‌های فکری هنرمندان و کار آفرین‌های در آمریکاست. وی از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۳ نماینده حقوقی شرکت‌های داخلی و بین المللی گروه Amidi و سر پرست وکالت سرمایه گذاریهی این گروه در شرکت‌های startup در آمریکا، اروپا و آسیا بوده است. ایشان همچنین بیشتر از ۱۰ سال در دانشگاه Golden Gate در شهر سانفرانسیسکو در بخش حقوق، در رشته های مربوط به حقوق هنرمندان و قانون بین الملل نشان بازرگانی تدریس کرده. مهسا در حال حاضر عضو هیهٔت شورای شهر سانفرانسیسکو برای حقوق و فرهنگ سازی برابری اجتماعی است و همچنین عضو هیهٔت مدیره مرکز فرهنگیLGBTQ ناحیه Castro می‌باشد. بعلاوه مشاورت در این سازمان های شهرداری سانفرانسیسکو، مهسا عضو هیهٔت مشاوره دانشگاه UC سانفرانسیسکو برای گروه غیر انتفاعی‌ پروژه بهداشت و سلامتی روانی AHP برای همجنسگرایان و دگرباشان LGBTQ است.

مهسا همزمان با فعالیت های حقوقی و حرفه ای در جنبش زنان کوییر در دیاسپورا از ۱۹۹۳ فعال بوده و از موسسان و فعالان گروه HASHA بوده است. بعلاوه فعال بودن در جنبش‌های LGBTQ و ME TOO در آمریکا در ۲۵ سال گذشته، از سال گذشته همزمان با فعال شدن جنبش زنان ایران در جنبش #من_هم در کارزار های حقوقی این جنبش نقش فعالی داشته است.

لینک به سمینار مطالبات و چشم اندازهای جنبش زنان

 

 
تلفن های رادیو پویا

تلفن رایگان از آمریکا و کانادا:

866-938-2788

تلفن بین المللی:

001-925-322-5499

-
اخبار دویچه وله
-
پیوندها

کمک مالی

رادیو پویا سازمانی غیر انتفاعی است و هزینه هایش توسط گردانندگانش و کمک مالی شنوندگانش تامین میگردد. این سازمان در آمریکا به ثبت رسیده است و کمک مالی شما از معافیت مالیاتی در آمریکا برخوردار است.

حمایت از برنامه شهر نوش پارسی پور

دانلود اپلیکیشن موبایل