رادیو پویا

-
تازه های رادیو
-
راهنمای رادیو
-
بایگانی رادیو

بایگانی رادیو پویا

-
برنامه همراهان
-
معرفی همراهان

هنگامه عباسی

در کرمان در خانواده ای با گرایش های سیاسی بدنیا آمدم. از سالهای نو جوانی کار تشکیلاتی می کردم. اولین نوشته هایم در مجله معتبری تحت نام دیگران چاپ می شد و همین امر سبب کناره گیری ام از ادبیات شد.

بعد از آزادی موقت از زندان به قید وثیقه به همراه همسر و فرزندم از کشور خارج شدم و در آلمان پناهندگی سیاسی گرفتم. در آلمان مجددا پرستاری خواندم. همزمان در دبیرستان های دخترانه آلمان فن دفاع از خود را تدریس می کردم. از سال ۲۰۰۸ به آمریکا آمدم. در کنار کار پرستاری در رشته خبرنگاری شروع به تحصیل کردم. در رادیوهای کالج به مدت ۴ سال برنامه رادیویی داشتم و ۵ بار به برنامه من در جشن های پایان ترم به رای داوران جایزه بهترین رادیو شو داده شد. در سال 2016 مقاله ام در مجله کالج (The Bull Magazine) در سطح کالج های سراسری کالیفرنیا (JACC) رتبه اول را گرفت.

 دو سال در تلویزیون ایران فردا مجری برنامه آفرینشگران و اندیشمندان بودم. مدت کوتاهی با رادیو شادی همکاری داشتم. در حال حاضر با روزنامه ساندیل دانشگاه نورتریچ کالیفرنیا به عنوان پادکستر و خبرنگار کار می کنم. ساکن لوس انجلس هستم و سه فرزند دارم.تلفن های رادیو پویا

تلفن رایگان از آمریکا و کانادا:

866-938-2788

تلفن بین المللی:

001-925-322-5499

-
اخبار دویچه وله
-
پیوندها

کمک مالی

رادیو پویا سازمانی غیر انتفاعی است و هزینه هایش توسط گردانندگانش و کمک مالی شنوندگانش تامین میگردد. این سازمان در آمریکا به ثبت رسیده است و کمک مالی شما از معافیت مالیاتی در آمریکا برخوردار است.

حمایت از برنامه شهر نوش پارسی پور

دانلود اپلیکیشن موبایل