رادیو پویا

-
تازه های رادیو
-
راهنمای رادیو
-
بایگانی رادیو

بایگانی رادیو پویا

-
برنامه همراهان
-
معرفی همراهان

گفتمان با دکتر جلال ایجادی

 در این برنامه مهدی ذالفقاری به سراغ دکتر جلال ایجادی مقیم فرانسه رفته است تا از نظرات این استاد دانشگاه و کنشگر سیاسی پیرامون انتخابات جنجالی فرانسه جویا شود

جلال ایجادی، استاد دانشگاه در فرانسه در زمینه‌ی جامعه‌شناسی و کارشناسی محیط زیست و زیست‌بوم است. او در دانشگاه‌های کنام پاریس، دانشگاه پاریس 13، دانشگاه پاریس شرقی، دانشگاه اکول سانترال پاریس در رشته‌های جامعه‌شناسی، جامعه‌شناسی صنعتی و کار، نظام‌های مدیریتی و سازمانی و اقتصاد پایدار تدریس می‌کند. جلال ایجادی در نقد آسیب‌های اجتماعی، نقد قرآن، نقد دین اسلام و شیعه گری، نقد اقتصاد حاکم در ایران و نقد ویرانگر ِی زیست‌محیطی نوشته‌های بسیاری منتشر کرده است. همچنین، وی در دانشگاه تونس نیز تدریس می‌کند. جلال ایجادی در عرصه‌ی سیاسی از کنشگران حقوق بشر، دمکراسی‌خواهی، سکولاریسم و جنبش زیست‌بوم در فرانسه است. او در دو دوره‌ی انتخابات شهرداری در فرانسه شرکت کرد و مسئولیت‌های سیاسی فراوانی به عهده داشته است.
تلفن های رادیو پویا

تلفن رایگان از آمریکا و کانادا:

866-938-2788

تلفن بین المللی:

001-925-322-5499

-
اخبار دویچه وله
-
پیوندها

کمک مالی

رادیو پویا سازمانی غیر انتفاعی است و هزینه هایش توسط گردانندگانش و کمک مالی شنوندگانش تامین میگردد. این سازمان در آمریکا به ثبت رسیده است و کمک مالی شما از معافیت مالیاتی در آمریکا برخوردار است.

حمایت از برنامه شهر نوش پارسی پور

دانلود اپلیکیشن موبایل